Han Global

Özellikle yurtdışına henüz açılmamış veya yurtdışında showroom açmak isteyen, yurtdışında pazarlama ve satış kanalları oluşturmak isteyen üreticilerimiz için bir basamak görevi görmektedir.

Detaylı Bilgi


Han Global

Türkiye'nin inşaat sektöründeki kaliteli ürünlerini ve markalarını dünyanın dört bir yanındaki üst sınıf alıcı portföyü ile buluşturmak hedefi ile yola çıkıldı. Yapılan araştırmalar ve görüşmelerin neticesinde 30 yıldan fazla uluslararası ticaret deneyimi olan Blue Chain Şirketi ile işbirliği yapıldı.

Bu işbirliğinin neticesinde Blue Chain Şirketinin markası olan HEMSTAD Showroomlarında Türk inşaat malzemelerinin pazarlaması ve satışı yapılacaktır. HEMSTAD bilinen Showroom formatının dışına çıkarak inovatif bir yaklaşım ile daimi fuar ve satış kanalları oluşturup hem B2B hem B2C satış yapmaktadır.

Devam için >>>

Çözümlerimiz

Global Pazarlama

HAN GLOBAL Türk inşaat sektörünün global tedarik kanalı olarak doğru ve güçlü adresidir. Çünkü bizimle birlikte Blue Chain COMPANY INC. markası olan HEMSTAD showroomlarında ürünlerinizi tanıtma fırsatı ve firmanızın dünya'daki rekabet gücü artırma imkanı bulursunuz.

Dünya Markası

HAN GLOBAL size Blue Chain COMPANY INC. işbirliğiyle dünyanın bir çok ülkesinde garantili ve risksiz ticaret yapmayı vaat ediyor. Türkiye’de üretilen her türlü kaliteli inşaat malzemesi, HEMSTAD’ın showroomları ve aktif saha satış gücüyle ücretsiz tanıtılıyor ve pazarlanıyor.

Showroom Hizmeti

Yurtdışına henüz açılmamış veya yurtdışında showroom açmak isteyen üreticiler için doğru adres HAN GLOBAL. Çünkü ihtiyacınız olan her şeyi HEMSTAD çatısı altında sunuyor; ürünlerinizi onlarca ülkedeki showroom ve kanıtlanmış satış kanalları ile pazarlıyor ve satış ile sonlandırıyor.

Rekabetçi Avantajlar

HAN GLOBAL ticari bağlantıları ile ülke sınırı olmadan rakipsiz avantajlarla gerçek sonuçlar sunuyor. Türkiye'nin inşaat ürünlerini Asya, Amerika ve Avrupa kıtaları başta olmak üzere birçok ülkedeki HEMSTAD showroomlarında yer vererek global pazarda rekabet güçlerini arttırıyor.

Operasyonel Hizmetler

Showroom'ların lojistik ve operasyonel yönetimi, yerel bağlantı ve iş gücünün sağlanması, her türlü reklam ve tanıtım çalışmaları, sosyal medya, marka yönetimi ve tedarik kanallarına uygun doğru stratejiler, hepsi HEMSTAD’ın profesyonel ekibinin kontrolünde yapılıyor.

İnovatif Yaklaşım

Rakipsiz HEMSTAD  showroom ve satış noktalarında, Türkiye'de üretilen kaliteli ürünlerin satışına dair geniş hizmet yelpazesinin yanında, aktif saha faaliyetleri, pazarlama ve reklam kanalları ve proje yönetimi gibi bir çok faaliyet HAN GLOBAL tarafından yönlendirilir.

Showroomlarımız

Dünya'nın birçok ülkesinde inşaat sektörü ürünleri satış ve pazarlama noktalarını kuruyor ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.