Misyon & Vizyon

HAN GLOBAL Türk inşaat sektörünün yeni ihracat kapısı

MİSYON

Han Global olarak iş ortaklarımızla dünyanın bir çok yerindeki showroom ve satış noktaları ile Türk inşaat sektörü ürünlerini fabrikadan son kullanıcıya ulaştırıyor, hizmet ve kalite ağımızı gün geçtikçe daha da güçlendirerek artırıyoruz.

Müşteri Odaklı Bakış

Farklı ülkelerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışma yaparak o ülkelerde istenen ürünleri sunma avantajını kullanarak, Türkiye’de üretilen kaliteli ürünleri en hızlı ve en doğru satış kanalıyla pazarlıyoruz.

Tedarikte Kalite ve Profesyonellik

Türkiye'nin kaliteli ve öncü inşaat ürünlerini profesyonel kadrodan oluşan global ağımızla dünyanın onlarca noktasında tedarikçi, müteahhit ve satış kanallarının imkanına sunuyoruz.

Hedefimiz, yüzlerce ürün grubundaki binlerce ürün kalemini HEMSTAD markası çatısında dünyanın bir çok noktasında showroomlar aracılığıyla ulaşma ve satınalma imkanını sağlamak.

VİZYON

Kalite ve güveni simgeleyen HEMSTAD çatısı altında dünyanın farklı noktalarında açılan showroomlar da, Türkiye’de üretilen inşaat sektörüne ait kaliteli markaları, son kullanıcıya kolayca ve sorunsuzca ulaştırmayı sağlamak.

Yenilikçi ve ilkeli olma prensiplerinden vazgeçmeden Türkiye’nin marka ürünlerini dünyanın başka bir yerindeki müşterilerle buluşturmak.


Caspian Trading
    
Hemstad Trading